top of page
Masáž

SPORTOVNÍ MASÁŽ

Tělo a duše si spolu rozumí. Dopřejte tělu uvolnění, prokrvení a relaxaci. 

Sportovní masáž je klasická masáž zaměřená na všechny svaly zad, dolních a horních končetin, břicha a hrudníku. Při masáži se používají povrchové hmaty působící zklidňujíce a stimulačně, které plynule přechází k hlubokým hmatům, které působí na hluboké svaly, šlachy, na odvádění toxinů a odpadových látek ze svalů, působí na odbourání kyseliny mléčné po fyzickém výkonu, zrychlují krevní a lymfatický tok, tím se zvyšuje obranyschopnost organismu a navozuje se pocit pohody a hluboké relaxace, urychlují se enzymatické a oxidační procesy, detoxikační procesy a látková výměna. Masáž je příjemná, není bolestivá díky postupnému prokrvování hluboké tkáně a svalů.

Kontraindikace:

těhotenství, křečové žíly, nádorová onemocnění, hořečnatá, infekční či akutní zánětlivá onemocnění, těžké krvácivé stavy, onemocnění břišní dutiny a opilost, schizofrenie. Vhodné také není absolvovat masáž bezprostředně po jídle.

Hlaste svůj zdravotní stav, prosím, předem.

SPORTOVNÍ MASÁŽ: Classes

vyberte si ze sportovní masáže

Časy masáží jsou pouze orientační, zaměřuji se na konkrétní potřeby klienta, proto si rezervuji dostatek volného času před vaším příchodem i poté co se rozloučíme.

Masáž zad a šíje

55 minut
800 Kč

Absolutní úleva přepracovaným a přetíženým zádům, které sbírají i veškerý nahromaděný stres a únavu. Masáž nejenom uleví od nepříjemných bolestí, ale také Vás uvolní a dopřeje klid.

Masáž břicha a hrudníku

25 minut
500 Kč

Hlavně pro ženy je tato masáž velmi příjemná, jemná, prokrví podkoží a tím i zeštíhluje. Podporuje zdravou peristaltiku střev a odvod toxinů z těla.
V kombinaci s masáží hrudníku se budete cítit jako bohyně. Muži vyhledávají masáž břicha, pro účinnější vyrýsování těchto partií.

Masáž horních končetin (rukou)

40 minut
650 Kč

Ruce za nás dělají veškeré činnosti, jak málo jim však věnujeme pozornosti!
Celková masáž rukou uvolní veškeré úpony, zatuhlé svaly od klávesnice, mobilu či natažení po sportovním výkonu. Mimo jiné je také velmi uvolňující. I při této masáži se leží většinu času na lůžku a necháte se hýčkat.

Masáž dolních končetin 
zezadu/zepředu

55 minut
800 Kč

Po celodenním sezení nebo naopak po dlouhém stání, po sportovním výkonu mohou být nohy oteklé, napuchlé, bolestivé. Pak pro vás máme řešení! Tato masáž uvolňuje únavu a napomáhá odvodu toxinů a podporuje krevní tok. Nohy namasírujeme z přední i zadní strany.


Kontraindikace:

Křečové žíly, záněty žil nebo bércových vředů.

Horečnaté onemocnění, nachlazení.

SPORTOVNÍ MASÁŽ: Our Therapies
bottom of page