top of page
DSC_4611.jpg

Míša Nesvadbová

Insktruktorka jógy

S naší Andělkou pod srdcem jsem obdržela v roce 2018 lékařský titul a nyní na MD otevírám brány novému poznání ve formě Jógy pod duhou. Jsem spokojenou maminkou,  miluju cestování na čtyřech kolech s celou famílií, běhám, lezu a ráda hraju volejbal na špatným písku tady v Jablonci s fajn lidma. Těší mě, když je u nás doma plno, cvrkot dětí, smích a dobré jídlo. Hodně jídla!

DSC_5183.JPG

Jáňa Maňáková

Instruktorka jógy

Jóga mě provází už nějaký ten pátek, prošla jsem klasickou powerjógou, v jednom období jsem zase doslova ulítávala na aerojóze, avšak poslední dobou mě nejvíce baví Jin jóga, která mě příjemně zpomaluje. Jsem maminkou na MD, kterou ve volném čase najdete na procházce s pejskem v lese či u voňavého čaje.

DSC_5039.JPG

Simča Králová

Instruktorka jógy

Yoga pro mě znamená pohyb.. napojení se na sebe, klid, uzemnění, nebo naopak
radost, potěšení a komunitu.
Spojení se sebou a díky lektorství i možnost spojení a sdílení s ostatními.
Yoga má úžasnou škálu možností, vzít si v danou chvíli co potřebuji.
Učí mě zachytit, všimnout si a vnímat…
Většinu svého života jsem tančila… pohyb, flow v rytmu hudby a dechu, je to moje..
Je pro mě skvělou fyzickou praxí, ale díky své filozofii a celistvosti i cestou
ke spokojenějšímu životu.
Skvělé je, že yogu může praktikovat každý, v každém věku, za každé situace..

8f17b999-7c35-408d-bc84-fd4e2cc2a021.JPG

Šárka Havířová

Instruktorka jógy

Jóga mně vstoupila do života doslova jako záchranný kruh v tu pravou chvíli. Uchvátila mě svou komplexností, protože jóga není jen o cvičení ásan, dechu, meditacích, chantingu atd., ale i tím, že každodenní jógová praxe a filosofie pomáhá změnit životní postoj (zacyklené negativní vzorce chování a náhledu na sebe a svět kolem nás) a dobrat se tak ke spokojenému životu naplněném harmonií, klidnou a pozitivní myslí, zdravím a štěstím. A kdo by to nechtěl? Jóga je otevřená pro každého bez ohledu na věk, pohlaví, zdravotní omezení atd. a každému, kdo chce, může pomoci v mnoha oblastech a znovu nalézt či povzbudit tak radost ze života. Kromě jógy mám ráda hudbu, knihy, humor, výlety do přírody ať už na kole či pěšky, cestování.

DSC_5011.JPG

Lucie Synková

Instruktorka jógy

Jóga je životní cesta a já jsem strašně ráda, že jsem se na ni vydala. Celkově miluji pohyb, ale právě jóga mě zaujala svoji hloubkou. V ní člověk může najít vše, co potřebuje. Zklidnit svou mysl, protáhnout se nebo si dát pořádně do těla. Velmi ráda běhám, cestuju, peču a trávím čas se svým dvouletým synem.

DSC_5107.JPG

Jana Štanderová

Instruktorka jógy

Před sedmi lety mě vzal poprvé taťka na jógu a rozhodně to nebyla láska na první pohled. Postupem času jsem se ale do jógy zamilovala a učarovala mi zejména Vinyasa. Oblíbila jsem si její plynulost, ladnost a hravost. A protože jsem člověk, co moc neposedí, je to pro mě skvělý způsob, jak vypustit přebytečnou energii. Jóga mě učí dívat se na věci s odstupem a nadhledem. Kromě jógy miluji hory, dobré jídlo a čtení napínavých detektivek.

IMG_3163[1] (2)_edited.jpg

Ivča Stránská

+420 605 960 565

Certifikovaná masérka pro manuální lymfodrenáž a kraniosakrální terapii

V roce 2006 jsem dokončila magisterské studium na UJEP na Pedagogické fakultě. Mám dvě malé děti. O lymfu jsem se začala zajímat nejdříve kvůli svým zdravotním potížím a na MD jsem se rozhodla věnovat lymfě i profesně. Svoji praxi jsem rozšířila i o kraniosakrální terapii.

já (1)_edited_edited.jpg

Marie Rejsková

+420 774 090 655

Certifikovaná masérka pro sportovní masáž, Breussovu masáž a Dornovu metodu

Masérství je cesta, která mě dlouho pokoušela, až jsem neodolala. Jsem vděčná, že mám kolem sebe rodinu, která mě podporuje. Po MD jsem již nechtěla jít po staré cestě a hledala jsem smysl, co mě bude naplňovat a půjde ruku v ruce s rodinou, malými dětmi a mými koníčky. Svoji energii dobíjím cvičením Thai-czy cjuaň, které se učím od Mistra tohoto učení a Mistra reiki Borise Tichanovského. V současné době se těším na další kurzy např. thajské masáže.

Lektoři a maséři: Our Team
bottom of page