top of page
Masážní oleje

BREUSSOVA MASÁŽ
korekce dolních končetin

30 - 45 minut

600 Kč

Breussova masáž prováděná třezalkovým olejem je jedinečnou metodou zvětšující prostor mezi obratli, meziobratlové ploténky regenerují a opět začnou plnit svou funkci. 


Je to jemná energeticko-manuální masáž zad v oblasti páteře. Speciálními masážními hmaty za použití třezalkového oleje se docílí nabobtnání meziobratlových plotének a uvolnění nervů, které v páteřní oblasti vycházejí do celého těla. 

Podle Rudolfa Breusse neexistují žádné opotřebované ploténky, se kterými už podle mnohých lékařů nelze nic udělat, ale pouze „zdegenerované“, které se touto masáží znovu úspěšně regenerují.


Třezalkový olej působí na ploténku asi jako voda na houbu. Ploténka olej nasaje, zvětší se do původní velikosti a začne opět plnit svou funkci – odpružení a rotace páteře, ochrana nervů před stlačením (které se často projevuje jako vystřelující bolest nebo mravenčení).


Breussovu metodu kombinuji s korekcí kloubů dolních končetin. Hlavně kyčelní klouby způsobují různou délku končetin a tím zapříčiňují mnohé bolesti celé páteře. 

Celá terapie trvá 30-45 minut.


Kontraindikace:

rakovina kostní dřeně, kostí, kůže a po ozařování a chemoterapii se metoda nedoporučuje.

BREUSSOVA MASÁŽ: Service
bottom of page